Про особливості проведення ЗНО випускників старшої школи у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році

Ообливості проведення державної підсумкової атестації випускників старшої школи у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році:

1. Реєстрація осіб з числа випускників старшої школи, які проходитимуть державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі ЗНО, відбуватиметься з 1 лютого до 4 березня 2016 року. Внести зміни до реєстраційних даних можливо до 18 березня 2016 року.

2. Принципова схема організації реєстрації випускників залишається минулорічною:

  • реєстраційна форма розміщена на сайті УЦОЯО;
  • кожен випускник формує комплект реєстраційних документів: реєстраційну картку з двома фотографіями 3х4 см, копію паспорта, інші документи у разі потреби;
  • надсилання до Київського РЦОЯО комплектів реєстраційних документів здійснює навчальни1 заклад;
  • комунікація навчальний заклад-УЦОЯО відбувається через "кабінет" на сайті УЦОЯО.

3. Зміни:

  • у реєстраційній формі необхідно вказувати статус результату з української мови та літератури, математики, історії України(чи зараховується результат як оцінка за ДПА);
  • модифікована форма списків випускників;
  • надсилання комплектів реєстраційних документів до РЦОЯО може здійснюватися частинами;
  • внесення змін до реєстраційних даних випускник здійснюватиме через навчальний заклад;
  • надсилання результатів ДПА здійснюватиметься через "кабінети" навчального закладу електронним документом, завіреним електронним цифровим підписом УЦОЯО;
  • внесення оцінок ДПА до документа про освіту здійснюватиметься з урахуванням наслідків розгляду апеляційного звернення випускника.

4. ДПА у формі ЗНО буде проводитися як під час основної, так і під час додаткової сесій ЗНО.

5. Особи, які не з’являться для проходження ЗНО під час будь-якої із сесій, матимуть можливість пройти ДПА у навчальному закладі у вересні поточного календарного року.

6. Можливість пройти ДПА у навчальному закладі (не у формі ЗНО) матимуть лише випускники вечірніх загальноосвітніх навчальних закладів, закладів при установах пенітенціарної системи, екстерни, які зареєструвалися після 4 березня 2015 року (це учасники АТО, особи, які проживають на окупованих, неконтрольованих територіях тощо).

7. Особам, які з'явилися на ЗНО для проходження ДПА та умисно не працювали над тестом, або роботу над тестом яких дочасно припинено у зв’язку із допущеними ними порушенням порядку проходження ЗНО, як результат ДПА виставляється оцінка «1».

Кiлькiсть переглядiв: 97

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 31 Серпня 2019

Фотогалерея