День людей похилого віку

За рішенням 50-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН з 1 жовтня 1991 року в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Україна як повноправний член ООН теж підтримала ініціативу міжнародного співтовариства.

Відповідно до міжнародних стандартів, особою похилого віку вважають людину після 65 років. Нині їх у світі понад 629 мільйонів осіб, тобто майже кожен 10-й землянин. /Files/images/DSCN3365.JPG

Мета цього Дня – привернути увагу суспільства до проблем громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян.

Довкола нас старіють люди. Це наші близькі, рідні, знайомі й незнайомі. Старенькі практично є у кожній родині. Для когось це мама чи тато, для іншого це бабуся чи дідусь, а комусь це може бути чоловік або дружина. Люди старіють постійно, завжди й усюди. А ми є спостерігачами й учасниками цього безперервного процесу.

До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у школі підготовлено інформаційні стіннівки, у бібліотеці розгорнуто тематичні книжкові виставки: «Шляхами слави», «Вшануймо ветеранів», «Ветерани живуть поруч», «Бабусю, тобі низенько вклонюся».

Продовжується пошукова робота по збору інформації про учасників Другої світової війни для занесення до Книги пам’яті.

З метою надання допомоги ветеранам та людям похилого віку у школі проводились благодійні акції «Ти можеш їм допомогти», «Турбота» із залученням волонтерських загонів.

Організовано та проведено конкурс малюнків «Мої дідусь та бабуся», «Нехай тепло твоїх долонь відчує той, хто поруч».

/Files/images/DSCN3446.JPG

Дуже прикро, що таке свято відбувається лише раз на рік, адже слова вдячності людям похилого віку повинні лунати набагато частіше.

Кiлькiсть переглядiв: 487

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 31 Серпня 2019

Фотогалерея