Наші вчителі
Методичне об'єднання учителів початкових класів
- Шаповал Світлана Володимирівна - голова ШМО, учитель початкових класів, вища категорія
- Тищенко Валентина Василівна, учитель початкових класів, спеціаліст, "старший вчитель"
- Стрічка Юлія Володимирівна, учитель початкових класів, вища категорія, "старший вчитель"
- Свідельська Людмила Андріївна, учитель початкових класів, друга категорія
- Дорош Віта Миколаївна, учитель початкових класів, вища категорія
- Науменко Ольга Вікторівна, учитель початкових класів, друга категорія
- Супрун Яніна Олексіївна, учитель початкових класів, перша категорія
- Слюсар Ольга Миколаївна, учитель початкових класів, друга категорія
- Гончар Вікторія Олександрівна, учитель початкових класів, спеціаліст
- Умінська Оксана Олександівна, вихователь ГПД, спеціаліст
Методичне об'єднання учителів природничо-математичного циклу
- Павлова Олена Дмитрівна - голова ШМО, учитель хімії та природознавства, вища категорія, "вчитель-методист"
- Тесленко Олена Петрівна - учитель математики, вища категорія
- Щербак Ігор Олександрович - учитель математики та інформатики, друга категорія
- Крамар Наталія Григорівна - учитель фізики та астрономії, вища категорія, "учитель-методист"
- Прожога Валентина Миколаївна - учитель біології та екології, вища категорія, "старший учитель"
- Нетесана Вікторія Миколаївна - учитель географії та економіки, вища категорія
Методичне об'єднання учителів суспільно-гуманітарного циклу
- Гуля Світлана Миколаївна - голова ШМО, учитель української мови і літератури, зарубіжної літератури, перша категорія
- Преснякова Валентина Володимирівна - учитель української мови і літератури, вища категорія, "старший учитель"
- Здір Світлана Іванівна - учитель української мови і літератури, перша категорія
- Токаренко Ніна Сергіївна - учитель російської мови і зарубіжнної літератури, перша категорія, "старший учитель"
- Опаренко Крістіна Сергіївна - учитель англійської мови, перша категорія
- Черткова Оксана Анатоліївна - учитель англійської мови, друга категорія
- Маковій Лариса Миколаївна - учитель історії та етики, вища категорія
- Макаренко -Заєць Яна Володимирівна - учитель музики, друга категорія
- Гуля Віта Борисівна - заступник директора з виховної роботи, учитель образотворчого мистецтва, вища категорія
- Константинова Леся Миколаївна - соціальний педагог, учитель художньої культури, мистецтва, вища категорія
Динамічна група
- Синчак Ольга Миколаївна - голова ШМО, учитель фізкультури, перша категорія
- Дерев'янко Наталія Юріївна - учитель обслуговуючої праці, технологій, заступник директора з НВР, вища категорія, "старший вчитель"
- Дерев'янко Вячеслав Володимирович - учитель технічної праці, інформатики та захисту Вітчизни, перша категорія
- Майданік Наталія Вікторівна - директор школи, учитель основ медичних знань, вища категорія
Коментарi